UDÁLOSTI

Sting

Sting, v doprovodu elektrizující rockové kapely, vystoupí v sobotu 3.srpna 2024 od 21 hodin a přinese s sebou nejoblíbenější hity z celé své slavné kariéry jak jako člen skupiny Police, tak jako sólový umělec.
Koncert nabídne nesmrtelné klasiky jako „Fields of Gold“, „Roxanne“, „Every Breath You Take, „Message in a Bottle“ a mnoho dalších ikonických písní. Poslední Stingova vystoupení byla chválena a označována za „masterclass“ deníkem The Times ve Spojeném Království: „Sting zůstává nezpochybnitelně zručným interpretem s repertoárem zlata“, deník The Telegraph ho označil za „vzácnou lahůdku“ a The Guardian ho za jeho vznešenou popovou alchymii chválil jako „téměř nevyrovnatelného“ umělce.

 

Forte Arena
Divadlo absolutní prestiže a svůdnosti, ponořené do přírody jižní Sardinie, chráněné horami Capoterra a dvěma majestátními dřevěnými sloupy. Oválný tvar připomíná římské amfiteátrum, zvuková a světelná technologie směřuje do budoucnosti a umožňuje uspořádat nejrůznější události od symfonických koncertů po ty populární, od opery po balet. S jevištěm 800 m2 a hledištěm pro 5 000 diváků je Forte Arena nejcharismatičtějším a nejoriginálnějším místem pro hvězdy světového formátu, kterým dokáže vyniknout a předat publiku intenzivní zážitky.